Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Suzuki Grand Vitara?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają, jest niezwykle ważne. Z pewnością żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba będzie je wymienić. Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i próbujesz znaleźć jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Suzuki Grand Vitara, napisaliśmy ten post, aby pomóc Ci zrobić to sam, bez konieczności odwiedzania warsztatu. Na początek przyjrzymy się sprawdzeniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Suzuki Grand Vitara oraz w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Suzuki Grand Vitara.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Suzuki Grand Vitara jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Suzuki Grand Vitara. Z pewnością często się spieszysz i prawdopodobnie wsiądziesz do samochodu, wyruszysz w podróż i odłożysz go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Dlatego ważne jest, aby poświęcić trochę czasu, aby od czasu do czasu sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Suzuki Grand Vitara, ale tego nie zauważyłeś. Oto dwa podstawowe rozwiązania pozwalające sprawdzić, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go jak najszybciej wymienić:

  • Po zatrzymaniu włącz zapłon w swoim Suzuki Grand Vitara, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się wskaźnik dźwiękowy, który informuje o: Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Suzuki Grand Vitara, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co oznacza, że ​​będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony poprzez kontrolę wzrokową, tak jak w przypadku pierwszej techniki pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Silnik Suzuki Grand Vitara grzechocze, gdy jest zimny

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, taką jak światło mijania Suzuki Grand Vitara lub światła pozycyjne w Suzuki Grand Vitara, nie wahaj się przeglądać naszych publikacji, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Suzuki Grand Vitara

Przejdźmy teraz do najważniejszej części treści tego artykułu, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Suzuki Grand Vitara? Powinieneś mieć świadomość, że ta technika jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim sygnalizatorze skrętu w Twoim Suzuki Grand Vitara, zapoznaj się z treścią naszego dedykowanego artykułu. Z drugiej strony, oto szczegółowy opis, którego należy przestrzegać, aby móc dokładnie ukończyć ten proces:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, wyjmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej rozpoznałeś przez zewnętrzną inspekcję wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Suzuki Grand Vitara. Istnieją dwa rodzaje żarówek, żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Suzuki Grand Vitara, przejdź do naszej kategorii Suzuki Grand Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector