Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 2?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które oczywiście z czasem się przepalą i w związku z tym trzeba je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i martwisz się o to jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagenie Golfie 2, zamieściliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci to zrobić bez żadnej pomocy, bez konieczności wizyty u mechanika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się, jak sprawdzić wypaloną żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 2, a w drugim, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golf 2.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 2 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz okazję sprawdzić wszystkie zabezpieczenia swojego Volkswagena Golfa 2. W rzeczywistości zazwyczaj jesteś w ruchu i prawdopodobnie wsiadasz do samochodu, wyruszasz w podróż i go odkładasz od razu, bez poświęcania czasu na okazjonalne kontrole. W rezultacie konieczne jest od czasu do czasu podjęcie wysiłku, aby sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Volkswagenie Golfie 2, ale go nie zidentyfikowałeś. Oto dwie podstawowe techniki sprawdzania, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go jak najszybciej wymienić:

  • Gdy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Volkswagenie Golfie 2, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. Rzeczywiście, na każdym samochodzie znajduje się wskaźnik dźwiękowy, który informuje o Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 2, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, oznacza to, że będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, jak w pierwszej metodologii pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Volkswagena Golfa 7 ?

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład światło mijania w Volkswagenie Golfie 2 lub światła pozycyjne w Volkswagenie Golfie 2, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę internetową, aby pomóc w dokonaniu tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 2

Przejdźmy teraz do najbardziej interesującego kroku tej strony z treścią, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagen Golf 2? Powinieneś mieć świadomość, że ta technika jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazach w Twoim Volkswagenie Golfie 2, zapoznaj się z treścią naszego dedykowanego artykułu. Niemniej jednak, oto szczegółowe kroki, których należy się trzymać, aby właściwie wykonać tę czynność:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej w tym artykule został rozpoznany przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Volkswagenie Golfie 2. Dostępne są dwa rodzaje żarówek: żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Zamontuj żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa skutecznie!

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 2, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector