Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 4?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, bardzo ważna jest pewność, że Twoje żarówki kierunkowskazów działają cały czas. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i martwisz się o to jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagenie Golfie 4, napisaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci zrobić to wszystko samodzielnie, bez konieczności wizyty u mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się sprawdzeniu wypalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 4, a w drugim kroku, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 4.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 4 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój samochód, nie zawsze masz okazję sprawdzić wszystkie funkcje bezpieczeństwa swojego Volkswagena Golfa 4. Prawdę mówiąc, często jesteś w ruchu i prawdopodobnie wsiadasz do samochodu, wyruszasz w podróż i odłóż go od razu, nie poświęcając czasu na okazjonalne sprawdzanie. Ze względu na ten fakt bardzo ważne jest, aby w niektórych przypadkach poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Volkswagenie Golfie 4, ale go nie zidentyfikowałeś. Oto dwa zwykłe sposoby sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go szybko wymienić:

  • Gdy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Volkswagenie Golfie 4, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który ostrzega Cię o Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 4, zauważysz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co oznacza, że ​​będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i zatwierdzenie, który z nich jest wypalony przez kontrolę wizualną, jak w pierwszym podejściu pokazanym powyżej.
Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Volkswagenem Golfem 4

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład światło mijania Volkswagena Golfa 4 lub światła pozycyjne w Volkswagenie Golfie 4, nie wahaj się przeglądać naszych treści internetowych, aby pomóc Ci zrozumieć tę zamianę.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 4

Przejdźmy teraz do najciekawszego kroku tego artykułu, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagen Golf 4? Należy pamiętać, że ta technika jest bardzo prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazach w Twoim Volkswagenie Golfie 4, zapoznaj się z naszymi szczegółowymi wytycznymi. Poniżej znajduje się jednak szczegółowy opis, który należy wykonać, aby móc prawidłowo ukończyć ten proces:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, wyjmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, którą wcześniej zidentyfikowałeś przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Volkswagenie Golfie 4. Są dwa rodzaje żarówek: żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Zamontuj żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa skutecznie;

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector