Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 6?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że Twoje żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki to urządzenia, które z czasem na pewno się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i pytasz jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagenie Golfie 6, napisaliśmy tę treść, aby nauczyć Cię robić to wszystko samodzielnie, bez konieczności wizyty u mechanika samochodowego. W pierwszym kroku sprawdzimy, jak się przepaliła żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 6, a w drugim, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 6.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 6 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Volkswagena Golfa 6. Prawdę mówiąc, często jesteś w ruchu i prawdopodobnie wsiadasz do samochodu, udasz się w podróż i go założysz od razu, bez poświęcania czasu na okazjonalne sprawdzanie. W związku z tym konieczne jest podjęcie wysiłku, aby raz na jakiś czas sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Volkswagenie Golfie 6, ale tego nie dostrzegłeś. Oto dwie zwykłe techniki sprawdzania, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go szybko zmienić:

  • Gdy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Volkswagenie Golfie 6, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Słuchając dźwięku twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie znajduje się ostrzeżenie dźwiękowe, które ostrzega o Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 6, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co oznacza, że ​​będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, tak jak w przypadku pierwszego podejścia pokazanego powyżej.
Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Volkswagenie Golfie 2?

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania w Volkswagenie Golfie 6 lub światła pozycyjne w Volkswagenie Golfie 6, nie wahaj się przejrzeć nasze treści internetowe, aby pomóc Ci zrealizować tę wymianę.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 6

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku tej treści, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagenie Golfie 6? Powinieneś mieć świadomość, że ta operacja jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazach w Twoim Volkswagenie Golfie 6, zapoznaj się z naszymi szczegółowymi wytycznymi. Oto jednak szczegółowy opis, który należy wykonać, aby dokładnie wykonać tę czynność:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, którą wcześniej rozpoznałeś przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Volkswagenie Golfie 6. Dostępne są dwa rodzaje żarówek: żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Umieść z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa skutecznie
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Volkswagenie Golfie 6 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 6, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 6.

Ссылка на основную публикацию