Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 8?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają, ma fundamentalne znaczenie. Oczywiście żarówki mają urządzenia, które w przewidywalny sposób z czasem się przepalą i w rezultacie trzeba będzie je wymienić. Na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i martwisz się o to jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagenie Golfie 8, przygotowaliśmy ten artykuł, aby nauczyć Cię, jak robić to wszystko samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się badaniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 8, a w drugim kroku, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 8.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 8 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich zabezpieczeń swojego Volkswagena Golfa 8. Oczywiście często się spieszysz i prawdopodobnie wsiądziesz do samochodu, udasz się w podróż to od razu, bez poświęcania czasu na okazjonalne sprawdzanie. W związku z tym zasadnicze znaczenie ma poświęcenie trochę czasu, aby raz na jakiś czas sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Volkswagenie Golfie 8, ale tego nie dostrzegłeś. Oto dwa podstawowe sposoby sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go jak najszybciej wymienić:

  • Gdy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Volkswagenie Golfie 8, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy są sprawne.
  • Słuchając dźwięku twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie znajduje się ostrzeżenie dźwiękowe, które ostrzega o Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volkswagenie Golfie 8, zauważysz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, oznacza to, że będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, jak w pierwszej metodologii pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagenie Golfie 2?

Być może masz do wymiany inną żarówkę, na przykład światło mijania w Volkswagenie Golfie 8 lub światła pozycyjne w Volkswagenie Golfie 8, nie wahaj się, aby zapoznać się z naszą zawartością internetową, aby pomóc w dokonaniu tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 8

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku tej wytycznej, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volkswagen Golf 8? Zwróć uwagę, że ta technika jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazach w Twoim Volkswagenie Golfie 8, zobacz naszą specjalną stronę z treścią. Z drugiej strony, oto szczegółowy opis, którego należy się trzymać, aby móc dokładnie ukończyć ten proces:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, wyjmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej w tym artykule zidentyfikowałeś przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Volkswagenie Golfie 8. Dostępne są dwa rodzaje żarówek: żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector