Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volvo Xc40?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, konieczne jest upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów działają cały czas. Rzeczywiście, żarówki mają urządzenia, które w przewidywalny sposób z czasem się przepalą i dlatego należy je wymienić. Pewnie tu jesteś, bo jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i pytasz jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volvo Xc40, stworzyliśmy tę zawartość, aby nauczyć Cię, jak robić to sam, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się badaniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo Xc40, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo Xc40.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo Xc40 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój pojazd, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa Twojego Volvo Xc40. Rzeczywiście, często jesteś w podróży i prawdopodobnie wsiądziesz do swojego pojazdu, udasz się w podróż i odłożysz go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Z tego powodu ważne jest, aby w niektórych przypadkach dołożyć starań, aby sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w Twoim Volvo Xc40, ale tego nie dostrzegłeś. Oto dwa zwyczajne rozwiązania pozwalające sprawdzić, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy trzeba go dość szybko wymienić:

  • Gdy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Volvo Xc40, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy są sprawne.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się wskaźnik dźwiękowy, który informuje o a Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo Xc40, zdasz sobie sprawę, że czas między każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co sugeruje, że będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony poprzez kontrolę wzrokową, tak jak w pierwszym podejściu pokazanym powyżej.
Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Volvo Xc40 ?

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania w Volvo Xc40 lub światła pozycyjne w Volvo Xc40. Nie wahaj się i zapoznaj się z naszą treścią internetową, która pomoże Ci dokonać wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Volvo Xc40

Przejdźmy teraz do najciekawszej części tej strony z treścią, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volvo Xc40? Zwróć uwagę, że ta technika jest bardzo prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim Volvo Xc40, zapoznaj się z treścią naszego dedykowanego artykułu. Z drugiej strony, oto szczegółowy opis, którego należy się trzymać, aby poprawnie wykonać tę pracę:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej rozpoznałeś przez zewnętrzną inspekcję wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Volvo Xc40. Istnieją dwa rodzaje żarówek, żarówki przezroczyste, gdy osłona jest pomarańczowa lub żarówki pomarańczowe, gdy osłona jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model do swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volvo Xc40, przejdź do naszej kategorii Volvo Xc40.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector