Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volvo XC60?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, testowanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, konieczne jest upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście na dłuższą metę się przepalą i w rezultacie trzeba będzie je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volvo XC60, napisaliśmy ten artykuł, aby nauczyć Cię robić to wszystko samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się sprawdzeniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC60, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC60.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC60 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój pojazd, nie zawsze masz okazję sprawdzić wszystkie funkcje bezpieczeństwa Twojego Volvo XC60. W rzeczywistości często się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do pojazdu, odbycia podróży i natychmiastowego odstawienia go bez poświęcania czasu na okazjonalne przeglądy. Dlatego ważne jest, aby od czasu do czasu sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Volvo XC60, ale tego nie dostrzegłeś. Oto dwie proste metody sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go szybko wymienić:

  • Po zatrzymaniu włącz zapłon w swoim Volvo XC60, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie znajduje się ostrzeżenie dźwiękowe, które informuje o a Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC60, zdasz sobie sprawę, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, oznacza to, że będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, jak w pierwszej procedurze pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Moje Volvo XC60 ciągnie w lewo, co robić ?

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład jedną ze świateł mijania Volvo XC60 lub światła pozycyjne w Volvo XC60, nie wahaj się przejrzeć nasze treści internetowe, aby pomóc Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Volvo XC60

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tej wytycznej, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volvo XC60? Powinieneś mieć świadomość, że ta metoda jest dość łatwa, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim Volvo XC60, zapoznaj się z naszym dedykowanym artykułem. Niemniej jednak, oto szczegółowe kroki, które należy wykonać, aby móc prawidłowo wykonać tę czynność:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej w tym artykule zidentyfikowałeś przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Volvo XC60. Istnieją dwa rodzaje żarówek, przezroczyste żarówki, gdy osłona jest pomarańczowa, lub pomarańczowe żarówki, gdy osłona jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Zamontuj żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa we właściwy sposób

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących Volvo XC60, zapoznaj się z kategorią Volvo XC60.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector