Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim volvo xc70?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że Twoje żarówki kierunkowskazów zawsze działają, jest konieczne. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które w przewidywalny sposób z czasem się przepalą i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie bo jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w volvo xc70, umieściliśmy ten post, abyś mógł zrobić to wszystko sam, bez konieczności wizyty w warsztacie naprawczym. Na początek przyjrzymy się badaniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim volvo xc70, a w drugim kroku, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim volvo xc70.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim volvo xc70 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego volvo xc70. Rzeczywiście, często się spieszysz i prawdopodobnie wsiądziesz do samochodu, udasz się w podróż i odłożysz go natychmiast, nie poświęcając czasu na sporadyczne przeglądy. Z tego powodu ważne jest, aby w niektórych przypadkach poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim volvo xc70, ale nie zdałeś sobie z tego sprawy. Oto dwa podstawowe sposoby sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go jak najszybciej zmienić:

  • Gdy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim volvo xc70, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Słuchając dźwięku twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie znajduje się ostrzeżenie dźwiękowe, które ostrzega o żarówka tylnego kierunkowskazu spalona w Twoim volvo xc70, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co oznacza, że ​​będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Do Ciebie należy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, jak w przypadku pierwszej techniki pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowe volvo xc70 na 5-osobowe?

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład jedną ze świateł mijania volvo xc70 lub światła pozycyjne w volvo xc70, nie wahaj się czytać naszych publikacji, które pomogą Ci dokończyć tę wymianę.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim volvo xc70

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku tego artykułu, jak zmienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w volvo xc70? Powinieneś mieć świadomość, że ta technika jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim volvo xc70, zobacz naszą dedykowaną stronę z treścią. Z drugiej strony, oto pełny opis, który należy wykonać, aby móc dokładnie wykonać ten proces:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, wyjmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej zdiagnozowałeś za pomocą zewnętrznej kontroli wzrokowej, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim volvo xc70. Istnieją dwa rodzaje żarówek, przezroczyste żarówki, gdy osłona jest pomarańczowa, lub pomarańczowe żarówki, gdy osłona jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo

Aby dowiedzieć się więcej o volvo xc70, zajrzyj do kategorii volvo xc70.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector