Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volvo XC90?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów są cały czas działające, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z pewnością przepalą się w miarę upływu czasu i w rezultacie trzeba je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volvo XC90, przygotowaliśmy tę zawartość, aby pomóc Ci zrobić to sam, bez konieczności wizyty u technika. W pierwszym kroku przyjrzymy się sprawdzeniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC90, a w drugim, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC90.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC90 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa Twojego Volvo XC90. W rzeczywistości zazwyczaj się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do samochodu, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Dlatego ważne jest, aby w niektórych przypadkach poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Volvo XC90, ale go nie zidentyfikowałeś. Oto dwa proste sposoby sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go jak najszybciej zmienić:

  • Po zatrzymaniu włącz zapłon w swoim Volvo XC90, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Słuchając dźwięku twoich kierunkowskazów. Prawdę mówiąc, w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który informuje o a Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Volvo XC90, wykryjesz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co oznacza, że ​​będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Do Ciebie należy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony poprzez kontrolę wzrokową, jak w pierwszej procedurze pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Volvo XC90?

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania w Volvo XC90 lub światła pozycyjne w Volvo XC90. Nie wahaj się czytać naszych treści internetowych, które pomogą Ci dokończyć tę wymianę.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Volvo XC90

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku tej treści, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Volvo XC90? Należy pamiętać, że ta technika jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim Volvo XC90, zapoznaj się z treścią naszego konkretnego artykułu. Poniżej znajduje się jednak szczegółowy opis, którego należy się trzymać, aby móc poprawnie wykonać ten proces:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej zdiagnozowałeś za pomocą zewnętrznej kontroli wzrokowej, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Volvo XC90. Istnieją dwa rodzaje żarówek, żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących Volvo XC90, zapoznaj się z kategorią Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector