Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim BMW serii 3?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów naprawdę działają, jest konieczne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw konsekwencji trzeba je wymienić. Pewnie tu jesteś, bo jeden z twoich reflektorów się przepalił i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w BMW serii 3, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim BMW serii 3.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim BMW serii 3?

Zacznijmy nasz artykuł od wybór żarówki świateł mijania w moim BMW serii 3, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku swojego samochodu. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji zdecydować się na mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim BMW serii 3, mówimy również o H7 żarówki, to jest tak naprawdę „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje żarówek, które można znaleźć i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa światła mijania BMW serii 3: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocny i bardzo dokładny strumień, ale mają tendencję do tworzenia żółtego światła, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim BMW serii 3 na ksenon to wybór ze średniej półki. Właściwie zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w swoim samochodzie na diodę LED, będzie kilka interesów, aby przestawić się na tego typu technologię dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED w pierwszej kolejności będzie generować mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić BMW serii 3 zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku standardowych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w BMW serii 3

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim BMW serii 3, żeby wymienić tą żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Rzeczywiście, wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że po kilku latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim BMW serii 3, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest czasami utrudniony, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających komponentów może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga jest trudniejsza.
 • Po dotarciu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swoje BMW serii 3, przygotowaliśmy dokument, który pomoże Ci w tej operacji.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat BMW serii 3, przejdź do naszej kategorii BMW serii 3.

Weiterlesen:
Moje BMW serii 3 ciągnie w lewo, co robić ?
Ссылка на основную публикацию