Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Chevrolecie Colorado?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki są rzeczywiście sprawne. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które nieuchronnie wypalają się w miarę upływu czasu i w rezultacie wymagają wymiany. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Chevrolecie Colorado?, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do technika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Chevrolecie Colorado.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Chevrolecie Colorado?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim Chevrolecie Colorado, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w rezultacie zdecydować się na wydajniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Chevrolecie Colorado, mówimy również o H7 żarówki, to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje żarówek, które można znaleźć i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Chevrolet Colorado: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocny i precyzyjny strumień, ale prawdopodobnie wytwarzają żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Chevrolecie Colorado na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i biały kolor zbliżone do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie kilka zainteresowań, aby przejść na tę formę technologii dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED w pierwszej kolejności będzie generować silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz zmienić Chevroleta Colorado zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, a zapomniany reflektor przyniesie mniej efektów niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Chevrolecie Colorado?

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Chevrolecie Colorado, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Prawdę mówiąc, przedstawimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Chevrolecie Colorado, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź klapę dostępu do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest w niektórych przypadkach problematyczny i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt skomplikowane. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Upewnij się, że umieściłeś wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć proces po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Chevroleta Colorado, przygotowaliśmy dokument, który pomoże Ci w tej procedurze.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Chevroleta Colorado, spójrz na kategorię Chevrolet Colorado.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Chevrolecie Colorado?
Ссылка на основную публикацию