Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Chevrolet Corvette?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, zapewnienie, że Twoje żarówki samochodowe są zawsze funkcjonalne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalają i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Chevrolet Corvette, zamieściliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i nie musisz iść do swojego mechanika. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Chevrolet Corvette.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Chevrolet Corvette?

Zacznijmy nasz artykuł od wybór żarówki świateł mijania w moim Chevrolet Corvette, prawie na pewno masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i dlatego wybierz mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Chevrolet Corvette, odnosimy się również do H7 żarówki, jest to właściwie „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Chevrolet Corvette: Ta pierwsza kategoria żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale często wytwarzają żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Chevrolet Corvette na ksenon to wybór ze średniej półki. Co prawda zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie plasować się pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będą różne interesy, jeśli chodzi o przejście na tę formę technologii dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED po pierwsze będzie wytwarzać silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Chevroleta Corvette zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniane reflektor będzie miał mniej reperkusji niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Chevrolet Corvette?

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawie na pewno Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Chevrolet Corvette, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Rzeczywiście, wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i będzie wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Chevrolet Corvette, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź klapę dostępu do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami problematyczny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających komponentów może wydawać się zbyt trudne. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów samochodu

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na Chevroleta Corvette, przygotowaliśmy artykuł, który pomoże Ci w tym procesie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevrolet Corvette, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Corvette.

Weiterlesen:
Szyba utknęła w Chevrolet Corvette, co mogę zrobić?
Ссылка на основную публикацию