Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Chryslerze 300?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy też o budżet, upewnienie się, że żarówki reflektorów są rzeczywiście sprawne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się wypalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Chryslerze 300, stworzyliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Chryslerze 300.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Chryslerze 300?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w moim Chryslerze 300, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i dlatego wybierz mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Chryslerze 300, mówimy również o H7 żarówki, to jest w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Chrysler 300: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale zwykle wytwarzają żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają krótką żywotność i mogą się dość szybko wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania Twojego Chryslera 300 na ksenon to wybór ze średniej półki. Rzeczywiście, zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do oczekiwanej długości życia będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tego rodzaju technologię dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED najpierw będzie wytwarzać silne białe światło, które nie męczy oczu, a ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Chryslera 300 przed koniecznością wymiany żarówki, aby zakończyć zużycie energii jest bardzo niskie , zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku standardowych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie droższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Chryslerze 300

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Chryslerze 300, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości szczegółowo opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i będzie wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w Chryslerze 300, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest w niektórych przypadkach problematyczny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt trudne. Generalnie jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Chryslera 300, przygotowaliśmy artykuł, który pomoże Ci w tej procedurze.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Chryslera 300, przejdź do naszej kategorii Chrysler 300.

Weiterlesen:
Ekran dotykowy Chryslera 300 nie działa
Ссылка на основную публикацию