Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Citroen Grand C4 Picasso ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, zapewnienie ciągłej wydajności Twoich żarówek jest naprawdę ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się części, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w rezultacie trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Citroen Grand C4 Picasso, napisaliśmy i opublikowaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Citroen Grand C4 Picasso.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Citroen Grand C4 Picasso?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w moim Citroenie Grand C4 Picasso, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Jednak być może już zużyłeś zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w rezultacie wybrać wydajniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twoim Citroen Grand C4 Picasso, mówimy również o H7 żarówki, jest to właściwie „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Citroen Grand C4 Picasso: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale zwykle generują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają skromną żywotność i mogą dość szybko wypalić się bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Citroen Grand C4 Picasso na ksenon to wybór ze średniej półki. Często zaoferuje Ci moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie kilka zainteresowań, aby przełączyć się na tego rodzaju technologię dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED po pierwsze zapewni mocne białe światło, które nie męczy oczu, w dodatku będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Citroen Grand C4 Picasso przed koniecznością wymiany żarówki, w końcu zużycie energii jest bardzo niski, zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku konwencjonalnych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie droższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Citroen Grand C4 Picasso

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Citroen Grand C4 Picasso, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że po kilku latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Citroen Grand C4 Picasso, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach to się komplikuje, w niektórych przypadkach dostęp jest utrudniony, a usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt skomplikowane. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych w swoim Citroen Grand C4 Picasso, stworzyliśmy strony z treścią, które pomogą Ci w tej operacji.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Citroen Grand C4 Picasso, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Citroen Grand C4 Picasso.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Citroena Grand C4 Picasso
Ссылка на основную публикацию