Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Fiacie Punto 2 ?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów naprawdę działają, jest naprawdę ważne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Fiacie Punto 2, napisaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Przede wszystkim przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Fiacie Punto 2.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Fiacie Punto 2?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim Fiacie Punto 2, prawie na pewno masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Być może jednak zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać wydajniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Fiacie Punto 2, mówimy również o H7 żarówki, to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Fiat Punto 2: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale prawdopodobnie wytwarzają żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają ograniczoną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Fiacie Punto 2 na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie kilka zainteresowań, aby przestawić się na tę formę technologii dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED w pierwszej kolejności będzie generować silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Fiata Punto 2 przed wymianą żarówki, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, a zapomniany reflektor przyniesie mniej efektów niż w przypadku klasycznych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Fiacie Punto 2?

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawie na pewno Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Fiacie Punto 2, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Rzeczywiście, opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i będzie wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Fiacie Punto 2, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest czasami utrudniony, a usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych w swoim Fiacie Punto 2, przygotowaliśmy artykuł, który pomoże Ci w tej procedurze.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Fiata Punto 2, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Fiata Punto 2.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Fiacie Punto 2 ?
Ссылка на основную публикацию