Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim GMC Canyon?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, testy przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są stale sprawne, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w GMC Canyon, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim GMC Canyon.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim GMC Canyon?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim GMC Canyon, prawie na pewno masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać wydajniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twoim GMC Canyon, mówimy również o H7 żarówki, to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa światła mijania GMC Canyon: Ta pierwsza kategoria żarówek ma kilka zalet, są one odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocny i precyzyjny strumień, ale mają tendencję do generowania żółtego światła, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim GMC Canyon na ksenon to wybór ze średniej półki. Prawdę mówiąc, zapewni moc i biały kolor zbliżony do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie plasował się między halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w swoim samochodzie na LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tego typu technologię dla kierowców. Prawdę mówiąc, żarówka LED w pierwszej kolejności będzie generować silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić GMC Canyon zanim trzeba będzie wymienić żarówkę, do końca zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku standardowych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w GMC Canyon?

Przejdźmy teraz do części, która prawie na pewno Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim GMC Canyon, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Prawdę mówiąc, opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo trudny i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim GMC Canyon, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami trudny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających komponentów może wydawać się zbyt trudne. Generalnie jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na GMC Canyon, przygotowaliśmy krótki artykuł, który pomoże Ci w tym procesie.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat GMC Canyon, przejdź do naszej kategorii GMC Canyon.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w GMC Canyon ?
Ссылка на основную публикацию