Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim hyundai i40?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów będą zawsze sprawne. W rzeczywistości żarówki mają zużyte części samochodowe, które oczywiście po pewnym czasie się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w hyundai i40, zamieściliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim hyundai i40.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim hyundai i40?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim hyundai i40, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Być może jednak zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim hyundai i40, mówimy również o H7 żarówki, to jest rzeczywiście „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa mijania hyundai i40: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są one odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale prawdopodobnie generują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają ograniczoną żywotność i mogą się dość szybko wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania Twojego hyundai i40 na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do oczekiwanej długości życia będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie kilka zainteresowań, aby przestawić się na tę formę technologii dla kierowców. Prawdę mówiąc, żarówka LED po pierwsze zapewni mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić hyundai i40 zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, na koniec zużycie energii jest bardzo niskie , zapomniany reflektor będzie miał mniej reperkusji niż w przypadku klasycznych żarówek. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie wyższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w hyundai i40?

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim hyundai i40, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Prawdę mówiąc, przedstawimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i będzie wymagał pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim hyundai i40, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami skomplikowany i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na hyundai i40, napisaliśmy artykuł, który pomoże Ci w tym procesie.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących hyundai i40, spójrz na kategorię hyundai i40.

Weiterlesen:
GPS hyundai i40 nie działa hyundai i40
Ссылка на основную публикацию