Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Jeep Compass?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy też o budżet, zapewnienie ciągłej wydajności żarówek reflektorów ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji wymagają wymiany. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Jeep Compass, stworzyliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Jeep Compass.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Jeep Compass?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w moim Jeep Compass, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji zdecydować się na mocniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twoim Jeep Compass, skupiamy się również na H7 żarówki, to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa światła mijania Jeep Compass: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale często generują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają krótką żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania Twojego Jeepa Compassa na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zaoferuje Ci moc i biały kolor zbliżone do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, kierowcy będą mieli różne zainteresowania, aby przejść na ten rodzaj technologii. W rzeczywistości żarówka LED po pierwsze stworzy mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Jeep Compass zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, do końca zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor przyniesie mniej efektów niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie wyższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w swoim Jeep Compass?

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Jeep Compass, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że po kilku latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Jeep Compass, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest w niektórych przypadkach skomplikowany i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na Jeep Compass, napisaliśmy dokument, który pomoże Ci w tej operacji.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Jeep Compass, przejdź do naszej kategorii Jeep Compass.

Weiterlesen:
Nieszczelny wtryskiwacz w moim Jeep Compass, co robić?
Ссылка на основную публикацию