Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Land Rover Discovery Sport?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów naprawdę działają. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście z czasem się przepalą i dlatego należy je wymienić. Jesteś prawdopodobnie w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Land Roverze Discovery Sport, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do warsztatu. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Land Rover Discovery Sport.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Land Rover Discovery Sport?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim Land Roverze Discovery Sport, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i dlatego wybrać wydajniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Land Rover Discovery Sport, mówimy również o H7 żarówki, to jest rzeczywiście „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich zalety:

 • Halogenowa żarówka mijania Land Rover Discovery Sport: Ta pierwsza kategoria żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale zwykle generują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają ograniczoną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania Twojego Land Rovera Discovery Sport na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zaoferuje Ci moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, kierowcy będą mieli różne zainteresowania. W rzeczywistości żarówka LED w pierwszej kolejności stworzy mocne białe światło, które nie męczy oczu, a ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Land Rovera Discovery Sport zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, do końca zużycie energii jest bardzo niski, zapomniany reflektor będzie miał mniejsze reperkusje niż w przypadku klasycznych żarówek. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie wyższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Land Rover Discovery Sport

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Land Roverze Discovery Sport, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. W rzeczywistości wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Land Rover Discovery Sport, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami problematyczny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt trudne. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów samochodu

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na Land Rover Discovery Sport, napisaliśmy strony z treścią, które pomogą Ci w tej operacji.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Land Rover Discovery Sport, przejdź do naszej kategorii Land Rover Discovery Sport.

Weiterlesen:
Gorący grzechoczący silnik w moim Land Roverze Discovery Sport
Ссылка на основную публикацию