Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Land Roverze Range Rover Sport?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów są rzeczywiście sprawne, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z biegiem czasu spalą się iw rezultacie trzeba je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Land Roverze Range Rover Sport, przygotowaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Land Roverze Range Rover Sport.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Land Roverze Range Rover Sport?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w moim Land Roverze Range Rover Sport, prawie na pewno masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w rezultacie wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twoim Land Roverze Range Rover Sport, odnosimy się również do H7 żarówki, to jest w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa Land Rover Range Rover Sport: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale zwykle emitują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają ograniczoną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Land Roverze Range Rover Sport na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i biały kolor zbliżone do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, kierowcy będą mieli różne zainteresowania przestawieniem się na tego rodzaju technologię. W rzeczywistości żarówka LED w pierwszej kolejności będzie wytwarzać silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Land Rovera Range Rovera Sport zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niski, zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku standardowych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie wyższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Land Roverze Range Rover Sport

Przejdźmy teraz do części, która prawie na pewno Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Land Roverze Range Rover Sport, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Land Roverze Range Rover Sport, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest w niektórych przypadkach skomplikowany, a usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga jest trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na Land Rover Range Rover Sport, stworzyliśmy strony z treścią, które pomogą Ci w tym procesie.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Land Rovera Range Rover Sport, przejdź do naszej kategorii Land Rover Range Rover Sport.

Weiterlesen:
GPS Land Rover Range Rover Sport nie działa Land Rover Range Rover Sport
Ссылка на основную публикацию