Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Nissan Titan ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów działają przez cały czas, ma fundamentalne znaczenie. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Nissan Titan, napisaliśmy tę stronę treści, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Przede wszystkim przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Nissan Titan.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Nissan Titan?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim Nissan Titan, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Być może jednak zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Nissan Titan, odnosimy się również do H7 żarówki, to jest rzeczywiście „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Nissan Titan: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale zwykle generują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają ograniczoną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Nissan Titan na ksenon to wybór ze średniej półki. Właściwie zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będą różne interesy, jeśli chodzi o przejście na tego rodzaju technologię dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED po pierwsze będzie wytwarzać silne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Nissana Titan przed koniecznością wymiany żarówki, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor przyniesie mniej efektów niż w przypadku klasycznych żarówek. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie droższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Nissan Titan

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Nissan Titan, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i będzie wymagał pomocy specjalisty:

 • Aby zamienić żarówkę mijania w Nissan Titan, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami problematyczny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów samochodu

W razie potrzeby możesz powtórzyć proces po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli musisz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na Nissana Titan, przygotowaliśmy strony z zawartością, które pomogą Ci w tej operacji.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Nissana Titan, spójrz na kategorię Nissan Titan.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Nissan Titan?
Ссылка на основную публикацию