Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Oplu Mokka X ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, bardzo ważna jest pewność, że Twoje żarówki są rzeczywiście sprawne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście po pewnym czasie się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Oplu Mokka X, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Oplu Mokka X.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Oplu Mokka X?

Zacznijmy nasz artykuł od wybór żarówki świateł mijania w moim Oplu Mokka X, najprawdopodobniej masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji zdecydować się na mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Oplu Mokka X, odnosimy się również do H7 żarówki, jest to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Opel Mokka X: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale często wytwarzają żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Co więcej, mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Oplu Mokka X na ksenon to wybór ze średniej półki. Właściwie zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tego rodzaju technologię dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED po pierwsze da mocne białe światło, które nie męczy oczu, w dodatku będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Opla Mokkę X zanim trzeba będzie zmienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest mniejsze. bardzo niski, zapomniany reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku standardowych żarówek. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Oplu Mokka X

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Oplu Mokka X, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. W rzeczywistości opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że po kilku latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Oplu Mokka X, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach to się komplikuje, dostęp jest czasami skomplikowany i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt skomplikowane. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Opla Mokkę X, przygotowaliśmy strony z treścią, które pomogą Ci w tej procedurze.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Opla Mokki X, przejdź do naszej kategorii Opel Mokka X.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory w Oplu Mokka X ?
Ссылка на основную публикацию