Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Peugeot 5008 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, zapewnienie ciągłej wydajności żarówek reflektorów ma fundamentalne znaczenie. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które oczywiście z czasem się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Peugeot 5008, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności odwiedzania warsztatu. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Peugeot 5008.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Peugeot 5008?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w moim Peugeot 5008, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Peugeot 5008, odnosimy się również do H7 żarówki, to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Peugeot 5008: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale zwykle generują żółte światło, które szybko męczy oczy. Ponadto mają krótką żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Peugeot 5008 na ksenon to wybór ze średniej półki. Rzeczywiście zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie plasować się pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, kierowcy będą mieli różne zainteresowania, aby przejść na ten rodzaj technologii. Właściwie żarówka LED w pierwszej kolejności będzie generować mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Peugeota 5008 zanim trzeba będzie zmienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniane reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku konwencjonalnych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie wyższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Peugeot 5008

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Peugeot 5008, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Właściwie opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo trudny i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w Twoim Peugeot 5008, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami trudny i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. Generalnie jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych w swoim Peugeot 5008, przygotowaliśmy dokument, który pomoże Ci w tym procesie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 5008, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot 5008.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Peugeot 5008
Ссылка на основную публикацию