Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Renault Laguna 2 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów będą cały czas działały, jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i w związku z tym należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Renault Laguna 2, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Renault Laguna 2.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Renault Laguna 2?

Zacznijmy nasz artykuł od wybór żarówki świateł mijania w moim Renault Laguna 2, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Jednak być może już zużyłeś zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Renault Laguna 2, skupiamy się również na H7 żarówki, to jest tak naprawdę „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje żarówek, które można znaleźć i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Renault Laguna 2: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są one odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale zwykle generują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Co więcej, mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Renault Laguna 2 na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i biały kolor zbliżone do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, kierowcy będą mieli różne zainteresowania, aby przejść na ten rodzaj technologii. W rzeczywistości żarówka LED w pierwszej kolejności będzie wytwarzać silne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Renault Laguna 2 zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niski, zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie wyższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Renault Laguna 2

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Renault Laguna 2, żeby wymienić tą żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości szczegółowo opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo trudny i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Renault Laguna 2, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest w niektórych przypadkach problematyczny i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po dotarciu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów samochodu

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swoje Renault Laguna 2, przygotowaliśmy dokument, który pomoże Ci w tym procesie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Laguna 2, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Renault Laguna 2.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Renault Laguna?
Ссылка на основную публикацию