Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Renault Twingo 3 ?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów zawsze działają. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba będzie je wymienić. Prawie na pewno jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Renault Twingo 3, stworzyliśmy tę zawartość, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Renault Twingo 3.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Renault Twingo 3?

Zacznijmy naszą treść od wybór żarówki świateł mijania w moim Renault Twingo 3, prawie na pewno masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Być może jednak zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w rezultacie zdecydować się na wydajniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twoim Renault Twingo 3, mówimy również o H7 żarówki, to jest rzeczywiście „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje żarówek, które można znaleźć i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Renault Twingo 3: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale mają tendencję do generowania żółtego światła, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają ograniczoną żywotność i mogą się dość szybko wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Renault Twingo 3 na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, istnieje kilka interesów, które mogą przestawić się na tego rodzaju technologię dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED w pierwszej kolejności będzie generować silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Renault Twingo 3 zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku standardowych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Renault Twingo 3

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawie na pewno Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Renault Twingo 3, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Rzeczywiście, szczegółowo opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w Twoim Renault Twingo 3, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest czasami utrudniony, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających komponentów może wydawać się zbyt skomplikowane. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć proces po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na Renault Twingo 3, przygotowaliśmy dokument, który pomoże Ci w tej operacji.

Aby poznać więcej wskazówek dotyczących Renault Twingo 3, zajrzyj do kategorii Renault Twingo 3.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Renault Twingo
Ссылка на основную публикацию