Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 3 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, zapewnienie ciągłej pracy żarówek jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw konsekwencji należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 3, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 3.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 3?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 3, najprawdopodobniej masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 3, mówimy również o H7 żarówki, to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Volkswagen Golf 3: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale mają tendencję do generowania żółtego światła, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 3 na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zaoferuje moc i biały kolor zbliżony do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do oczekiwanej długości życia będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w swoim samochodzie na LED, będzie kilka interesów, aby przejść na ten rodzaj technologii dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED najpierw da mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Volkswagena Golfa 3 zanim trzeba będzie wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor przyniesie mniej efektów niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Volkswagenie Golfie 3

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 3, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Rzeczywiście, wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i będzie wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Volkswagenie Golfie 3, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest w niektórych przypadkach skomplikowany, a usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć proces po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Volkswagena Golfa 3, przygotowaliśmy dokument, który pomoże Ci w tym procesie.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 3 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 3.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Volkswagenie Golfie 8?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector