Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 4 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów są cały czas sprawne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Pewnie jesteś na tej stronie bo jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 4, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 4.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 4?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 4, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w konsekwencji zdecydować się na wydajniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 4, odnosimy się również do H7 żarówki, to jest w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje żarówek, które można znaleźć i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Volkswagen Golf 4: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale często emitują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają krótką żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 4 na ksenon to wybór ze średniej półki. Rzeczywiście, zaoferuje Ci moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie kilka zainteresowań, aby przestawić się na tego rodzaju technologię dla kierowców. Tak naprawdę żarówka LED w pierwszej kolejności będzie wytwarzać mocne białe światło, które nie męczy oczu, a ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Volkswagena Golfa 4 zanim trzeba będzie wymienić żarówkę, do końca zużycie energii jest bardzo niskie , zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku konwencjonalnych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Volkswagenie Golfie 4

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 4, żeby wymienić tą żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Prawdę mówiąc, szczegółowo opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo trudny i będzie wymagał pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Volkswagenie Golfie 4, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź klapę dostępu do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami trudny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. Generalnie jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po dotarciu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć proces po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Volkswagena Golfa 4, przygotowaliśmy dokument, który pomoże Ci w tym procesie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 4.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Oświetlenie silnika pozostaje w Volkswagenie Golfie 5
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector