Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 6 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów zawsze działają. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z biegiem czasu z pewnością się przepalą iw konsekwencji należy je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 6, stworzyliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 6.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 6?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 6, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji zdecydować się na wydajniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 6, odnosimy się również do H7 żarówki, to jest rzeczywiście „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Volkswagen Golf 6: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale mają tendencję do tworzenia żółtego światła, które szybko męczy oczy. Co więcej, mają ograniczoną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 6 na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tego rodzaju technologię dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED w pierwszej kolejności będzie wytwarzać silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Volkswagena Golfa 6 przed wymianą żarówki, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie , zapomniany reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Volkswagenie Golfie 6

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 6, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i wymagać pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Volkswagenie Golfie 6, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami problematyczny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt trudne. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga jest trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Volkswagena Golfa 6, przygotowaliśmy krótki artykuł, który pomoże Ci w tej procedurze.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 6, skontaktuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Silnik Volkswagena Golfa grzechocze, gdy jest zimny
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector