Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 7 ?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy też o Twój budżet, pewność, że Twoje żarówki są zawsze sprawne, jest niezwykle ważna. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które oczywiście z czasem się przepalą i w związku z tym należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 7, przygotowaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 7.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 7?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 7, najprawdopodobniej masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji zdecydować się na mocniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 7, odnosimy się również do H7 żarówki, jest to właściwie „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Volkswagen Golf 7: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale mają tendencję do generowania żółtego światła, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają krótką żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 7 na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem oczekiwanej żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w swoim samochodzie na LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tego rodzaju technologię dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED po pierwsze zapewni mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Volkswagena Golfa 7 zanim trzeba będzie wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku konwencjonalnych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie droższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Volkswagenie Golfie 7

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 7, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Rzeczywiście, opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i wymagać pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Volkswagenie Golfie 7, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest czasami trudny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających komponentów może wydawać się zbyt trudne. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Volkswagena Golfa 7, przygotowaliśmy krótki artykuł, który pomoże Ci w tej operacji.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 7, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Volkswagenie Golfie 5 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector