Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 8 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy budżet, zapewnienie ciągłej funkcjonalności Twoich żarówek ma podstawowe znaczenie. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Jesteś prawdopodobnie w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 8, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 8.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 8?

Zacznijmy nasz artykuł od wybór żarówki świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 8, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w rezultacie wybrać wydajniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 8, odnosimy się również do H7 żarówki, jest to właściwie „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Volkswagen Golf 8: Ta pierwsza kategoria żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale często wytwarzają żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają skromną żywotność i mogą dość szybko wypalić się bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Volkswagenie Golfie 8 na ksenon to wybór ze średniej półki. Często zapewnia moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do oczekiwanej długości życia będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na LED, będzie kilka zainteresowań, aby przejść na tę formę technologii dla kierowców. Tak naprawdę żarówka LED w pierwszej kolejności będzie wytwarzać mocne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Volkswagena Golfa 8 zanim trzeba będzie wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku klasycznych żarówek. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Volkswagenie Golfie 8

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Volkswagenie Golfie 8, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Prawdę mówiąc, opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że po kilku latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Volkswagenie Golfie 8, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, wtedy to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest czasami skomplikowany i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających elementów może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swojego Volkswagena Golfa 8, przygotowaliśmy artykuł, który pomoże Ci w tej procedurze.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 8, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Golf 8 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector