Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volvo Xc40?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów zawsze działają. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Volvo Xc40, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volvo Xc40.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Volvo Xc40?

Zacznijmy nasz artykuł od wybór żarówki świateł mijania w moim Volvo Xc40, prawie na pewno masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i dlatego wybrać wydajniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Volvo Xc40, skupiamy się również na H7 żarówki, to jest tak naprawdę „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Volvo Xc40: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale często wytwarzają żółte światło, które szybko męczy oczy. Ponadto mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Volvo Xc40 na ksenon to wybór ze średniej półki. Często zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tego rodzaju technologię dla kierowców. Tak naprawdę żarówka LED w pierwszej kolejności będzie emitować mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Volvo Xc40 zanim trzeba będzie wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor przyniesie mniej efektów niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie wyższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volvo Xc40

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawie na pewno Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Volvo Xc40, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. Prawdę mówiąc, przedstawimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub po zakończeniu eksploatacji dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Volvo Xc40, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest w niektórych przypadkach problematyczny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt trudne. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli musisz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swoje Volvo Xc40, przygotowaliśmy strony z zawartością, które pomogą Ci w tej procedurze.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo Xc40, przejdź do naszej kategorii Volvo Xc40.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Volvo Xc40 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector