Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volvo XC60 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, zapewnienie ciągłej wydajności żarówek jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalają i w konsekwencji wymagają wymiany. Prawdopodobnie jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twoim Volvo XC60, stworzyliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volvo XC60.

Jak wybrać żarówkę mijania w moim Volvo XC60?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w moim Volvo XC60, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Być może jednak zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twoim Volvo XC60, mówimy również o H7 żarówki, jest to właściwie „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje żarówek, które można znaleźć i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa światła mijania Volvo XC60: Ta pierwsza kategoria żarówek ma kilka zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocny i precyzyjny strumień, ale zwykle generują żółte światło, które szybko męczy oczy. Dodatkowo mają skromną żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twoim Volvo XC60 na ksenon to wybór ze średniej półki. Właściwie zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w swoim samochodzie na LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tego typu technologię dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED w pierwszej kolejności będzie generować silne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić Volvo XC60 zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, do końca zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku klasycznych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie wyższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Volvo XC60

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w moim Volvo XC60, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. W rzeczywistości szczegółowo opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki świateł mijania w Twoim pojeździe może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swoim Volvo XC60, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest czasami utrudniony, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga bardziej skomplikowana.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć proces po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swoje Volvo XC60, napisaliśmy krótki artykuł, który pomoże Ci w tej operacji.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volvo XC60, zapoznaj się z naszą kategorią Volvo XC60.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojego Volvo XC60?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector