Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w mojej honda jazz?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, upewnienie się, że żarówki reflektorów są rzeczywiście wydajne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł mijania w swojej hondzie jazz, napisaliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twojej hondzie jazz.

Jak wybrać żarówkę mijania w mojej honda jazz?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od wybór żarówki świateł mijania w mojej honda jazz, najprawdopodobniej masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i dlatego wybierz mocniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twojej honda jazz, skupiamy się również na H7 żarówki, to jest tak naprawdę „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa mijania honda jazz: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale mają tendencję do tworzenia żółtego światła, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają ograniczoną żywotność i mogą się dość szybko wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twojej honda jazz na ksenon to wybór ze średniej półki. Rzeczywiście, zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do oczekiwanej długości życia będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, kierowcy będą mieli różne zainteresowania przestawieniem się na tego rodzaju technologię. W rzeczywistości żarówka LED najpierw wygeneruje silne białe światło, które nie męczy oczu, a ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, możesz zmienić honda jazz, zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie , zapomniany reflektor będzie miał mniej wyników niż w przypadku standardowych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie wyższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w swojej honda jazz?

Przejdźmy teraz do sekcji, która najprawdopodobniej najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w mojej honda jazz, żeby wymienić tą żarówkę wiem że nie ma 10,000 sposobów. W rzeczywistości wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo trudny i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swojej honda jazz, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, w niektórych przypadkach dostęp jest utrudniony, a usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt trudne. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po uzyskaniu dostępu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę światła mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć proces po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na honda jazz, przygotowaliśmy krótki artykuł, który pomoże Ci w tej procedurze.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące honda jazz, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii honda jazz.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w honda jazz
Ссылка на основную публикацию