Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w mojej skodzie octavia ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, zapewnienie, że Twoje żarówki samochodowe są zawsze wydajne, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z biegiem czasu nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twojej skodzie octavia, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie i bez konieczności udawania się do mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twojej skodzie octavia.

Jak wybrać żarówkę mijania w mojej skodzie octavia?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w mojej skodzie octavia, najprawdopodobniej masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Niemniej jednak być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w konsekwencji zdecydować się na mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twojej skodzie octavia, odnosimy się również do H7 żarówki, jest to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich zalety:

 • Skoda octavia halogenowa żarówka mijania: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale zwykle emitują żółte światło, które szybko męczy oczy. Co więcej, mają krótką żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twojej skodzie octavia na ksenon to wybór ze średniej półki. Rzeczywiście, zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do oczekiwanej długości życia będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w Twoim samochodzie na LED, będą różne interesy, aby przejść na tę formę technologii dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED najpierw stworzy mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, możesz wymienić skodę octavia zanim będziesz musiał wymienić żarówkę, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor przyniesie mniej efektów niż w przypadku klasycznych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie droższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w skodzie octavia?

Przejdźmy teraz do sekcji, która najprawdopodobniej Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w mojej skodzie octavia, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Rzeczywiście, przedstawimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo trudny i będzie wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w skodzie octavia, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Umieść klapę dostępową na bloku optycznym
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach staje się to trudne, dostęp jest w niektórych przypadkach problematyczny, a zrobienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt trudne. W większości przypadków jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swoją skodę octavia, napisaliśmy krótki artykuł, który pomoże Ci w tej operacji.

Aby znaleźć więcej wskazówek dotyczących Skoda Octavia, spójrz na kategorię Skoda Octavia.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w mojej Skodzie Octavii?
Ссылка на основную публикацию