Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w mojej skodzie yeti ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów rzeczywiście działają. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z biegiem czasu z pewnością przepalą się i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł mijania w skodzie yeti, przygotowaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a następnie, jak wymienić żarówkę mijania w Twojej skodzie yeti.

Jak wybrać żarówkę mijania w mojej skodzie yeti?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w mojej skodzie yeti, najprawdopodobniej masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Być może jednak zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twojej skodzie yeti, odnosimy się również do H7 żarówki, jest to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje istniejących żarówek i ich zalety:

 • Skoda yeti halogenowa żarówka mijania: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocny i precyzyjny strumień, ale zwykle emitują żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają ograniczoną żywotność i mogą się dość szybko wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w skodzie yeti na ksenon to wybór ze średniej półki. Często zaoferuje Ci moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamiana żarówki mijania w samochodzie na diodę LED spowoduje, że będzie wiele zainteresowania przejściem na tego typu technologię dla kierowców. W rzeczywistości żarówka LED po pierwsze dostarczy mocne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić skodę yeti przed wymianą żarówki, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniej reperkusji niż w przypadku standardowych żarówek. Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że cena zakupu będzie wyższa i że w niektórych wersjach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w skodzie yeti

Przejdźmy teraz do sekcji, która najprawdopodobniej Cię najbardziej interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w mojej skodzie yeti, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. W rzeczywistości szczegółowo opiszemy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w przypadku niektórych lat lub wykończeń dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w skodzie yeti, musisz otworzyć maskę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp bywa problematyczny i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających komponentów może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga jest trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli musisz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na skoda yeti, przygotowaliśmy strony z treścią, które pomogą Ci w tej operacji.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat skody yeti, przejdź do naszej kategorii skoda yeti.

Weiterlesen:
Jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w mojej skodzie yeti?
Ссылка на основную публикацию