Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w mojej Toyocie FJ Cruiser?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, konieczne jest zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów będą zawsze sprawne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą iw konsekwencji trzeba je wymienić. Pewnie tu jesteś, bo jeden z twoich reflektorów się przepalił i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twojej Toyocie FJ Cruiser, przygotowaliśmy treść tego artykułu, aby ułatwić wykonanie tej procedury bez pomocy i bez konieczności wizyty w warsztacie naprawczym. Na początek przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twojej Toyocie FJ Cruiser.

Jak wybrać żarówkę mijania w mojej Toyocie FJ Cruiser?

Zacznijmy treść naszego artykułu od wybór żarówki świateł mijania w mojej Toyocie FJ Cruiser, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Jednak być może już zużyłeś zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz zwiększyć moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy mówimy o żarówki świateł mijania w Twojej Toyocie FJ Cruiser, mówimy również o H7 żarówki, jest to właściwie „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich zalety:

 • Żarówka halogenowa światła mijania Toyota FJ Cruiser: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i bardzo dokładną wiązkę, ale mają tendencję do wytwarzania żółtego światła, które dość szybko męczy oczy. Dodatkowo mają krótką żywotność i mogą się dość szybko wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twojej Toyocie FJ Cruiser na ksenon to wybór ze średniej półki. W rzeczywistości zapewni moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale w odniesieniu do żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zmieniając żarówkę mijania w samochodzie na LED, będzie kilka zainteresowań, aby przejść na tego rodzaju technologię dla kierowców. Rzeczywiście, żarówka LED w pierwszej kolejności będzie dostarczać mocne białe światło, które nie męczy oczu, ponadto będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Toyotę FJ Cruiser przed koniecznością wymiany żarówki, w końcu zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniany reflektor będzie miał mniej reperkusji niż w przypadku klasycznych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie wyższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Twoim Toyota FJ Cruiser?

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w mojej Toyocie FJ Cruiser, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Rzeczywiście, wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że po kilku latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim samochodzie może być bardzo skomplikowany i wymagać pomocy specjalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w Twojej Toyocie FJ Cruiser, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, w niektórych seriach to się komplikuje, dostęp jest czasami skomplikowany i robienie miejsca przez usunięcie przeszkadzających części może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Pamiętaj, aby umieścić wszystko z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

W razie potrzeby możesz powtórzyć procedurę po drugiej stronie wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swoją Toyotę FJ Cruiser, stworzyliśmy strony z treścią, które pomogą Ci w tej operacji.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Toyoty FJ Cruiser, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Toyota FJ Cruiser.

Weiterlesen:
Ekran dotykowy Toyoty FJ Cruiser nie działa
Ссылка на основную публикацию