Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę świateł mijania w mojej Toyocie Highlander?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów działają bez przerwy, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw konsekwencji należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł mijania w Twojej Toyocie Highlander, stworzyliśmy tę zawartość, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Przede wszystkim przyjrzymy się doborowi żarówki mijania do Twojego samochodu, a po drugie, jak wymienić żarówkę mijania w Twojej Toyocie Highlander.

Jak wybrać żarówkę mijania w mojej Toyocie Highlander?

Zacznijmy naszą treść od wybór żarówki świateł mijania w mojej Toyocie Highlander, prawdopodobnie masz już swój zestaw zapasowych żarówek w schowku samochodowym. Mimo to być może zużyłeś już zapasową żarówkę i nie chcesz kupować kompletnego zestawu. A może chcesz poprawić moc swoich reflektorów i w konsekwencji wybrać mocniejszą żarówkę. Kiedy wspominamy żarówki świateł mijania w Twojej Toyocie Highlander, mówimy również o H7 żarówki, to w rzeczywistości „techniczna” nazwa tej żarówki. Oto różne rodzaje dostępnych żarówek i ich cechy:

 • Żarówka halogenowa świateł mijania Toyota Highlander: Ten pierwszy rodzaj żarówek ma wiele zalet, są odpowiednie dla wszystkich budżetów, ponieważ są najbardziej dostępnymi żarówkami. Halogenowe żarówki mijania do Twojego samochodu mają tę zaletę, że mają mocną i precyzyjną wiązkę, ale prawdopodobnie wytwarzają żółte światło, które dość szybko męczy oczy. Ponadto mają krótką żywotność i mogą dość szybko się wypalić bez powodu.
 • Żarówka ksenonowa światła mijania:

  Wymiana żarówki mijania w Twojej Toyocie Highlander na ksenon to wybór ze średniej półki. Co prawda zaoferuje moc i białą barwę zbliżoną do oświetlenia LED, ale pod względem żywotności będzie pomiędzy halogenami a ksenonami. To samo pod względem budżetu.

 • Żarówka mijania LED:

  Zamieniając żarówkę mijania w samochodzie na diodę LED, będzie wiele zainteresowania przejściem na tę formę technologii dla kierowców. Właściwie żarówka LED po pierwsze zapewni mocne białe światło, które nie męczy oczu, dodatkowo będzie miała bardzo długą żywotność, można wymienić Toyotę Highlander zanim trzeba będzie zmienić żarówkę, wreszcie zużycie energii jest bardzo niskie, zapomniane reflektor będzie miał mniejsze konsekwencje niż w przypadku standardowych żarówek. W przeciwieństwie do tego powinieneś wiedzieć, że cena detaliczna będzie wyższa i że w niektórych modelach będziesz potrzebować adaptera, aby móc je zainstalować.

Jak wymienić żarówkę mijania w Toyocie Highlander

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić żarówkę mijania w mojej Toyocie Highlander, żeby zmienić tę żarówkę wiedz, że nie ma 10,000 XNUMX sposobów. Właściwie wyjaśnimy kilka kroków, które należy wykonać, ale pamiętaj, że w niektórych latach lub wykończeniach dostęp do żarówki mijania w Twoim pojeździe może być bardzo skomplikowany i będzie wymagać pomocy profesjonalisty:

 • Aby wymienić żarówkę mijania w swojej Toyocie Highlander, musisz otworzyć pokrywę żarówki.
 • Znajdź właz dostępowy do bloku optycznego
 • Będziesz wtedy musiał wyczyścić dostęp do tego, to się komplikuje w niektórych seriach, dostęp jest w niektórych przypadkach problematyczny i robienie miejsca przez usunięcie blokujących części może wydawać się zbyt skomplikowane. Ogólnie rzecz biorąc, jedna strona jest łatwa, a druga jest trudniejsza.
 • Po wejściu do włazu wystarczy go otworzyć, wyjąć starą żarówkę i wymienić żarówkę mijania w samochodzie
 • Nie zapomnij umieścić wszystkiego z powrotem na miejscu, pamiętając, aby umieścić wszystko, co przeniosłeś, aby uzyskać dostęp do bloku reflektorów w samochodzie

Następnie możesz powtórzyć operację po drugiej stronie, jeśli zajdzie taka potrzeba wymień obie żarówki swoich świateł mijania swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz również wymienić żarówki świateł przeciwmgielnych na swoją Toyota Highlander, napisaliśmy dokument, który pomoże Ci w tej procedurze.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Toyoty Highlander, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Toyota Highlander.

Weiterlesen:
Lampka olejowa Toyota Highlander, która pozostaje włączona
Ссылка на основную публикацию