Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza Bmw serii 1?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W dzisiejszych czasach przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się nieistotny, ale dość szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości będziemy Cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię karty Bmw serii 1? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojej serii Bmw 1?, i wreszcie, która jest baterią, która odpowiada karcie twojej serii Bmw 1.

Jak działa karta klucza Twojej serii Bmw 1?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej serii Bmw 1, szybko zilustrujemy, jak to działa i jakie oferuje korzyści. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat dostawcy samochodów przyglądają się tym problemom. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Zamierzamy teraz ujawnić cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć serię Bmw 1, po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty do klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki czemu można otworzyć drzwi i uruchomić serię Bmw 1, jeśli wyczerpie się bateria.
Weiterlesen:
Seria Bmw 1, która już nie przyspiesza

Jak wymienić baterię karty w mojej serii Bmw 1?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w tej treści, jak wymienić baterię karty klucza w serii Bmw 1? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przewidzianego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twojej serii Bmw 1:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki typ baterii kupić do karty mojej serii Bmw 1?

  Na koniec, aby zakończyć naszą stronę z treścią, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty swojej serii Bmw 1. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, jeśli chodzi o numer baterii zgodnie z rokiem Twojej serii Bmw 1, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące serii Bmw 1, zapoznaj się z naszą kategorią serii Bmw 1.

Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce BMW serii 1, co robić ?
Ссылка на основную публикацию