Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza BMW X5?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. Dzisiaj przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się drobny, ale dość szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie naprawiony. Prawdę mówiąc, pomożemy ci poznać jak wymienić baterię w mojej karcie BMW X5? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego BMW X5?, a na końcu bateria pasująca do karty Twojego BMW X5.

Jak działa karta klucza w Twoim BMW X5?

Zanim wyjaśnimy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej BMW X5, dość szybko zilustrujemy, jak to działa i jakie oferuje korzyści. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat marki samochodowe zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy dość szybko odejdą w przeszłość! Ujawnimy teraz funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć BMW X5 po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swoje BMW X5 w przypadku wyczerpania baterii.
Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie się mojego BMW X5?

Jak wymienić baterię w moim BMW X5?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w BMW X5? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie się wyczerpią, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii, posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim BMW X5:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiego przedmiotu, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki typ baterii kupić do karty mojego BMW X5?

  Na koniec, aby zakończyć treść naszego artykułu, pomożemy ci wybierz typ akumulatora karty w swoim BMW X5. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę numer baterii zgodnie z rokiem Twojego BMW X5, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat BMW X5, przejdź do naszej kategorii BMW X5.

Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w BMW X5 ?
Ссылка на основную публикацию