Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza GMC Canyon?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. Dzisiaj przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się drobny, ale dość szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie rozwiązany. Prawdę mówiąc, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie GMC Canyon? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię karty w GMC Canyon?, a na koniec bateria odpowiadająca karcie Twojego GMC Canyon.

Jak działa karta dostępu do GMC Canyon?

Zanim opiszemy, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej GMC Canyon, szybko podsumujemy jej działanie i korzyści, jakie oferuje. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat marki samochodowe zastanawiają się nad tą trudnością. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko staną się przeszłością! Teraz przedstawimy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu oba mogą się połączyć.
 • Umożliwia otwarcie GMC Canyon po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki któremu można otworzyć drzwi i uruchomić GMC Canyon, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim paliwie z moim GMC Canyon?

Jak wymienić baterię karty w moim GMC Canyon?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym dokumencie, jak wymienić baterię karty klucza w GMC Canyon? Skutecznie ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w twojej karcie są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu mechanicznego, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii, posiada chip, który umożliwia rozruch samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w GMC Canyon:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiej kategorii baterii użyć do karty mojego GMC Canyon?

  Na koniec, na zakończenie naszego artykułu, wesprzemy Cię w wybierz typ baterii karty GMC Canyon. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze jest łatwo wybrać ten właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę numer baterii zgodnie z rokiem Twojego GMC Canyon, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące GMC Canyon, zapoznaj się z naszą kategorią GMC Canyon.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać tarcze hamulcowe GMC Canyon ?
Ссылка на основную публикацию