Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza Hyundai Elantra?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W tym przewodniku przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się nieistotny, ale szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie naprawiony. Prawdę mówiąc, pomożemy ci poznać jak wymienić baterię karty Hyundai Elantra? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię karty w Twoim Hyundai Elantra?, a na koniec bateria odpowiadająca karcie Twojego Hyundaia Elantry.

Jak działa karta klucza Twojego Hyundai Elantra?

Zanim wyjaśnimy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Hyundai Elantra, szybko zilustrujemy, jak to działa i jakie korzyści przyniesie. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się temu problemowi. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz przedstawimy Ci funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu obydwa mogą się wzajemnie komunikować.
 • Pozwala otworzyć Hyundai Elantra po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki czemu można otworzyć drzwi i uruchomić Hyundai Elantra, jeśli wyczerpie się bateria.
Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Hyundai Elantra?

Jak wymienić baterię w moim Hyundai Elantra?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym dokumencie, jak wymienić baterię karty klucza w Hyundai Elantra? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu mechanicznego, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip umożliwiający uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Hyundai Elantra:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiej kategorii baterii użyć do karty mojego Hyundaia Elantry?

  Na koniec, na koniec naszego artykułu, pomożemy Ci wybierz typ baterii karty swojego Hyundai Elantra. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, jeśli chodzi o numer baterii zgodnie z rokiem Twojego Hyundai Elantra, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Hyundai Elantra, przejdź do naszej kategorii Hyundai Elantra.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Hyundai Elantra ?
Ссылка на основную публикацию