Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza hyundai i20?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. Dzisiaj zobaczymy problem, który może wydawać się niewielki, ale dość szybko okazuje się niepokojący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości pomożemy Ci się dowiedzieć jak wymienić baterię karty hyundai i20? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego hyundai i20?, i wreszcie, która jest baterią odpowiadającą karcie twojego hyundai i20.

Jak działa karta klucza Twojego hyundai i20?

Zanim zademonstrujemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej hyundai i20, szybko wyjaśnimy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał problemu ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz pokażemy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć hyundai i20 po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna, która umożliwia otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki czemu można otworzyć drzwi i uruchomić hyundai i20, jeśli wyczerpie się bateria.
Weiterlesen:
Jak zdjąć zderzak z hyundai i20 ?

Jak wymienić baterię karty w moim hyundai i20?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w treści tego artykułu, jak wymienić baterię karty klucza w hyundai i20? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie Twojej karty są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy umieścić kartę w przewidzianym do tego slocie, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim hyundai i20:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiego przedmiotu, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiego typu baterii użyć do karty mojego hyundai i20?

  Wreszcie, aby zakończyć naszą stronę z treścią, pomożemy ci wybierz typ baterii karty swojego hyundai i20. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, jeśli chodzi o numer baterii w zależności od roku Twojego hyundai i20, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat hyundai i20, przejdź do naszej kategorii hyundai i20.

Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy hyundai i20 ?
Ссылка на основную публикацию