Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza Kia Sportage?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. Dzisiaj zobaczymy problem, który może wydawać się drobny, ale szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie rozwiązany. W rzeczywistości będziemy Cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Kia Sportage? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię karty w Twojej Kia Sportage?, a na koniec bateria pasująca do karty Twojej Kia Sportage.

Jak działa karta klucza Twojej Kia Sportage?

Zanim opiszemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Kia Sportage, szybko opiszemy jej działanie i korzyści, jakie daje. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się tej trudności. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko odejdą w przeszłość! Teraz pokażemy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Kia Sportage po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swoją Kia Sportage, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Fotel utknął Kia Sportage na swoim miejscu

Jak wymienić baterię karty w mojej Kia Sportage?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w Kia Sportage? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie się wyczerpią, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu silnikowego, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii, posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twojej Kia Sportage:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiego typu baterii użyć do karty mojej Kia Sportage?

  Na koniec, na koniec naszego krótkiego postu, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty swojej Kia Sportage. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze jest łatwo wybrać ten właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, jeśli chodzi o liczbę baterii w zależności od roku Twojej Kia Sportage, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Kia Sportage, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Kia Sportage.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Kia Sportage ?
Ссылка на основную публикацию