Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza smart forfour?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. W tym artykule przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się niewielki, ale szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie naprawiony. Prawdę mówiąc, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię karty smart forfour? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego smarta forfour?i wreszcie bateria pasująca do karty Twojego smarta forfour.

Jak działa karta klucza Twojego smarta forfour?

Zanim opiszemy, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej smart forfour, dość szybko opiszemy, jak to działa i jakie korzyści oferuje. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się tej trudności. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy dość szybko odejdą w przeszłość! Zademonstrujemy teraz funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć smarta forfour, po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić smarta forfour, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Okno zablokowało się w smart fortwo, co mogę zrobić?

Jak wymienić baterię w moim smart forfour?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w smart forfour? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przeznaczonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w smart forfour:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki typ baterii kupić do karty mojego smarta forfour?

  Wreszcie, aby zakończyć nasz krótki post, wesprzemy Cię w wybierz typ baterii karty swojego smarta forfour. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze jest łatwo wybrać właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę liczbę baterii zgodnie z rokiem Twojego smarta forfour, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat smarta forfour, przejdź do naszej kategorii smart forfour.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w smart forfour ?
Ссылка на основную публикацию