Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię karty klucza Volvo XC60?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. W dzisiejszych czasach zobaczymy problem, który może wydawać się nieistotny, ale szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości będziemy Cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię karty Volvo XC60? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volvo XC60?i wreszcie, który akumulator pasuje do karty Twojego Volvo XC60.

Jak działa karta klucza w Twoim Volvo XC60?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej Volvo XC60, szybko opiszemy jej działanie i korzyści, jakie Ci zapewni. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat dostawcy samochodów zastanawiają się nad tą trudnością. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko odejdą w przeszłość! Zademonstrujemy teraz cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Umożliwia otwarcie Volvo XC60 przez proste przesunięcie dłoni przed drzwiami lub pociągnięcie za uchwyt, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty do klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swoje Volvo XC60, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Volvo XC60 ?

Jak wymienić baterię w moim Volvo XC60?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w Volvo XC60? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przewidzianego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volvo XC60:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiego rodzaju akumulatora użyć do karty mojego Volvo XC60?

  Na koniec, na zakończenie naszego artykułu, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty Twojego Volvo XC60. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR akumulator, jeśli chodzi o numer akumulatora w zależności od roku Twojego Volvo XC60, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volvo XC60, przejdź do naszej kategorii Volvo XC60.

Ссылка на основную публикацию