Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Golf 2?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. W tym artykule przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się niewielki, ale szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości pomożemy Ci się dowiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Golf 2? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volkswagena Golfa 2?, a na końcu bateria pasująca do karty Twojego Volkswagena Golfa 2.

Jak działa karta klucza Twojego Volkswagena Golfa 2?

Zanim wyjaśnimy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Volkswagen Golf 2, szybko podsumujemy, jak to działa i jakie przyniesie korzyści. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz pokażemy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu oba mogą się połączyć.
 • Pozwala otworzyć Volkswagena Golfa 2 po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna pozwalająca na otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Golfa 2, gdy wyczerpie się bateria.

Jak wymienić baterię w moim Volkswagen Golf 2?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tej treści, jak wymienić baterię karty klucza w Volkswagenie Golfie 2? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Kiedy baterie w Twojej karcie są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu mechanicznego, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip umożliwiający uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagenie Golfie 2:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiego przedmiotu, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiego typu baterii użyć do karty mojego Volkswagena Golfa 2?

  W końcu, aby zakończyć naszą stronę z treścią, pomożemy ci wybierz typ akumulatora karty Twojego Volkswagena Golfa 2. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze jest łatwo wybrać ten właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR akumulatora, w zależności od numeru akumulatora w zależności od roku Twojego Volkswagena Golfa 2, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Volkswagena Golfa 2, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 2.

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik przepływu powietrza w Volkswagen Golf 2?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector