Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Golf 4?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W dzisiejszych czasach odkryjemy problem, który może wydawać się nieistotny, ale dość szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie naprawiony. Rzeczywiście, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Golf 4? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volkswagena Golfa 4?, a na koniec bateria odpowiadająca karcie Twojego Volkswagena Golfa 4.

Jak działa karta klucza Twojego Volkswagena Golfa 4?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej Volkswagen Golf 4, szybko opiszemy, jak to działa i jakie oferuje Ci korzyści. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat dostawcy samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko odejdą w przeszłość! Teraz pokażemy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się połączyć.
 • Pozwala otworzyć Volkswagena Golfa 4 po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna, która umożliwia otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Golfa 4, gdy wyczerpie się bateria.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 8?

Jak wymienić baterię w moim Volkswagenie Golfie 4?

W tej części przejdziemy do części, która w tym dokumencie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić baterię karty klucza w Volkswagenie Golfie 4? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagenie Golfie 4:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Którą kategorię baterii kupić do karty mojego Volkswagena Golfa 4?

  Wreszcie, aby zakończyć naszą stronę z treścią, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty Twojego Volkswagena Golfa 4. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR akumulatora, w zależności od numeru akumulatora w zależności od roku Twojego Volkswagena Golfa 4, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 4.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagenie Golfie 6?
Ссылка на основную публикацию