Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Golf 5?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. W dzisiejszych czasach przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się nieistotny, ale dość szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości pomożemy Ci się dowiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Golf 5? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volkswagena Golfa 5?, a na końcu bateria odpowiadająca karcie Twojego Volkswagena Golfa 5.

Jak działa karta klucza Twojego Volkswagena Golfa 5?

Zanim zademonstrujemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Volkswagen Golf 5, szybko zilustrujemy, jak to działa i jakie korzyści przyniesie. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat marki samochodowe zastanawiają się nad tą trudnością. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy szybko staną się przeszłością! Teraz pokażemy Ci funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu obydwa mogą się wzajemnie komunikować.
 • Pozwala otworzyć Volkswagena Golfa 5 po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Golfa 5, gdy wyczerpie się bateria.

Jak wymienić baterię w moim Volkswagen Golf 5?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w treści tego artykułu, jak wymienić baterię karty klucza w Volkswagenie Golfie 5? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu mechanicznego, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o stacyjkę, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagenie Golfie 5:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiej kategorii baterii użyć do karty mojego Volkswagena Golfa 5?

  Na koniec, na koniec naszego artykułu, pomożemy Ci wybierz typ akumulatora karty swojego Volkswagena Golfa 5. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten dobry. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę liczbę baterii w zależności od roku Twojego Volkswagena Golfa 5, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 5, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 5.

Weiterlesen:
Wibracje zmiany biegów w Volkswagenie Golfie 7 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector