Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Golf 7?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. Dzisiaj zobaczymy obawy, które mogą wydawać się nieistotne, ale dość szybko okazuje się niepokojące, jeśli nie zostaną naprawione. Rzeczywiście, pomożemy ci wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Golf 7? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volkswagena Golfa 7?, a na końcu bateria pasująca do karty Twojego Volkswagena Golfa 7.

Jak działa karta klucza Twojego Volkswagena Golfa 7?

Zanim wyjaśnimy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Volkswagen Golf 7, szybko podsumujemy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat dostawcy samochodów zastanawiają się nad tą trudnością. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy szybko odejdą w przeszłość! Teraz przedstawimy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu obydwa mogą się wzajemnie komunikować.
 • Pozwala otworzyć Volkswagena Golfa 7 po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Golfa 7, gdy wyczerpie się bateria.
Weiterlesen:
Jak zamontować zaczep w Volkswagenie Golfie 2 ?

Jak wymienić baterię w moim Volkswagen Golf 7?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w Volkswagenie Golfie 7? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie karty są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu silnikowego, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przeznaczonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagenie Golfie 7:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiego typu baterii użyć do karty mojego Volkswagena Golfa 7?

  Wreszcie, aby zakończyć naszą stronę z treścią, pomożemy ci wybierz typ akumulatora karty swojego Volkswagena Golfa 7. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR akumulatora, w zależności od numeru akumulatora w zależności od roku Twojego Volkswagena Golfa 7, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7, spójrz na kategorię Volkswagen Golf 7.

Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Volkswagen Golf 3 ?
Ссылка на основную публикацию