Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Polo 3?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W tym artykule przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się nieistotny, ale dość szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości pomożemy Ci się dowiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Polo 3? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volkswagena Polo 3?, a na końcu bateria odpowiadająca karcie Twojego Volkswagena Polo 3.

Jak działa karta klucza Twojego Volkswagena Polo 3?

Zanim opiszemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Volkswagen Polo 3, dość szybko opiszemy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się temu problemowi. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy dość szybko przejdą do historii! Ujawnimy teraz funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu obydwa mogą się wzajemnie komunikować.
 • Pozwala otworzyć Volkswagen Polo 3 po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwarcie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Polo 3, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Jak otworzyć Volkswagen Polo z rozładowaną baterią?

Jak wymienić baterię w moim Volkswagen Polo 3?

W tej części przejdziemy do części, która w tym dokumencie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić baterię karty klucza w Volkswagen Polo 3? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są wyczerpane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu mechanicznego, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagen Polo 3:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki typ baterii kupić do karty mojego Volkswagena Polo 3?

  Na koniec, aby zakończyć naszą stronę z treścią, pomożemy ci wybierz typ akumulatora karty w swoim Volkswagen Polo 3. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, jeśli chodzi o numer baterii zgodnie z rokiem Twojego Volkswagen Polo 3, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 3, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 3.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Polo 6?
Ссылка на основную публикацию